فروشنده گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سوپراپ به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود فروشندگان به سوپر اپ و وارد کردن اطلاعات در سیستم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سوپراپ است. توجه داشته باشید که قبول سفارش مشتری نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سوپراپ از سوی فروشنده می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و روش‏‌های سوپراپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا فروشنده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد.

تعریف کلمات استفاده شده در سوپراپ

مشتری یا کاربر: افرادی که در برنامۀ سوپراپ به منظور ارسال درخواست خرید ثبت‌نام کرده‌اند.

فروشگاه: سوپرمارکت ها یا فروشگاه هایی که در برنامۀ سوپراپ به منظور دریافت درخواست خرید و ارسال به کاربر، ثبت‌نام کرده‌اند.

شرکت: ارائه دهندۀ سرویس خرید سوپراپ

حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس ارسال اقلام در نرم‌افزار سوپر اپ ایجاد کرده‌اند.

پرفروش ترین ها: بیشترین خریدی که از یک گروه محصول توسط مشتریان انجام میگیرد.

تخفیف ها: در صورتی که اقلام شما شامل تخفیف شود و تخفیف را در قسمت لیست سفارشات برای مشتری لحاظ کنید، از سوپراپ امتیاز می گیرید، به این صورت که یا ما از پورسانت خود می کاهیم یا سفارشات بیشتری را به شما می دهیم.

اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران خریدار و فروشنده در اختیار سوپر اپ قرار داده می‌شود مانند شماره تماس، فروشگاه، پست الکترونیکی و غیره.

نحوه عملکرد

با ثبت نام در سوپراپ فروش خود را بیشتر کنید و از تجارت نوین به دور نمانید.  هر مشتری درخواست اقلام مصرفی خود را می دهد و همزمان لیست درخواست هایش به شما که نزدیک محل مشتری هستید، اعلام میشود. با چک کردن لیست درخواست مشتری و انطباق با موجودی خود به او تایید می دهید و ارسال را با پیک انجام می دهید.

اگر کالایی موجود نبود به مشتری یک کالای جایگزین را پیشنهاد می دهید، در صورت قبول از سوی مشتری، اقلام را ارسال می نمایید. ما در تمام طول این همکاری پشتیبان و پاسخگوی شما هستیم.

چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
سفارش‌گذاری در تمامی روزها از ساعت 8:30 تا 22:00 برای مشتریان قابل اجراست. اقلام درخواستی مشتری توسط مامور پیک شما برای مشتری به همراه برگه فاکتور ارسال می گردد.

حداقل سفارش مشتریان برای سفارش مبلغ  15000 تومان می باشد. و هزینه پیک رایگان است.

فروشندگان  باید هنگام ورود، فرم مربوط به آدرس و شماره تماس را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص، حق جریمه برای سوپراپ محفوظ است. فروشنده می‌پذیرد اعتراضی نسبت به کارمزد سوپراپ پس از دریافت سفارش و ارسال آن نداشته باشد.

سوپراپ تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

سوپر اپ این اختیار را دارد که بدون اطلاع قبلی سفارش گیری را در برنامه به تعویق بیاندازد یا آن را به دلایلی متوقف کند. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف باید ارسال گردند.

سوپراپ مسئولیتی در رابطه با کیفیت و سلامت محصولات ارسالی را توسط شما ندارد.

خواهشمندیم به مامورین پیک خود نحوه برخورد مناسب با مشتریان را بیاموزید، مشتریان پس از دریافت سفارش خود در نظرسنجی کوچکی توسط برنامه به شما امتیاز خواهند داد و بدیهی است که نحوه برخورد مامور پیک شما در این نظرسنجی موثر خواهد بود، این افزایش امتیاز سبب افزایش احتمال سفارش گیری بیشتر شما از برنامه خواهد شد.

استرداد محصول: قبول محصول برگشتی از مشتری ناراضی در اختیار شماست. بدیهی است در صورت پذیرش محصول برگشتی امتیاز شما در برنامه بالاتر خواهد رفت.

در صورت نارضایتی مشتری از شما ابتدا از طریق تماس شفاهی، سپس اخطار کتبی و کسر امتیاز به شما اطلاع رسانی می شود. در آخر مجبور به حذف فروشگاه از سیستم خواهیم بود. تمام تلاش ما کمک به فروش بیشتر شما از طریق ارائه نظرات مشتریان است.

رعایت حریم شخصی
سوپراپ برای اطلاعاتی که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند ارزش قائل است و  از آن ها  محافظت می‌کند. ما از این اطلاعات حفاظت می کنیم و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سوپراپ در راستای رضایتمندی شما می کوشیم.

فرم پیوستن فروشگاه ها به سوپراپ

1

مشخصات خود و فروشگاهتان را وارد کنید
در صورتی که تمایل دارید از خدمات سوپراپ استفاده کنید , لطفا با پر کردن فرم روبرو سوپرمارکت محل خود را به ما معرفی کنید

فرم معرفی فروشگاه ها به سوپراپ

مشخصات فروشگاه را وارد کنید